Anasayfa | İletişimİnsan Kaynakları Politikamız

olarak amacımız yeniliklere, değişime açık, yaratıcı, ortak inanç ve hedefleri doğrultusunda kendini gelişiminin bizim gelişimimiz olduğunu benimseyen, dürüst ve girişimci bireyler kazandırmak ve tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları kuruluş haline gelmektir.

’un gelecek hedefleri ile tüm personelimizin kendi kariyer hedeflerinin ortak noktada buluştuğu yaptığı işlerle şirkete katma değer yaratan çalışanlardan oluşan büyük ve mutlu bir aile yaratmak hedefimizdir.

çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla eğitim faaliyetleri gerçekleştirir. Düzenlenen eğitimlerle, çalışanlarımızın gelişmesi sonucu işlerini daha iyi yapması, gelişen teknolojiyi takip etmesi ve şirketimizin gelecekteki yöneticilerinin yetiştirilmesini hedeflemekteyiz.

olarak hedeflerini sürekli olarak gerçekleştiren, yetkinliklerini geliştiren, sorumluluk almaya istekli her kademedeki çalışanımızın en etkin şekilde değerlendirilmesi, gelişimlerinin sağlanması, kariyer planlarının yapılması önceliklerimiz arasındadır.

olarak Lojistik Sektörünü meslek olarak seçmiş ve eğitimi bu doğrultuda almış olan genç adaylarımıza fırsat tanınması ve gelişimlerine destek olunması amacıyla kadrolarımız da yer vermekteyiz.

Aynı zamanda, en yetkin çalışana sahip olan, çalışanlarını organizasyonda uzun süreli tutabilen, bünyesindeki çalışanlarının motivasyonunu ve eğitimini insan kaynakları faaliyetleri ile sürekli destekleyen şirketlerin sektörde sağlam bir yer edinebileceğine ve rekabet avantajını elinde tutabileceğine inanırız.

Anasayfa İnsan Kaynakları İletişim   Copyright © 2011 by viaRecta