Anasayfa | İletişimIrak Taşımaları

Irak taşımalarınızda profesyonel çözümler sunuyoruz. Irak devletine, Koalisyon güçlerine ya da Irak tüccarlarına göndereceğiniz malzemeleriniz için ihtiyacınız olan partner Kervan-Tur’dur. Kendi içerisinde farklı prosedürlere sahip bu teslim şekilleriyle ilgili geniş tecrübemiz sayesinde ihtiyacınız olan lojistik hizmet ve desteği sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

Komple taşımalar (LTL)
Parsiyel taşımalar (LCL)
Proje taşımaları
Ağır ve Gabari dışı taşımalar

Taşıma şekillerimiz

Direk sevkiyat

Genel de kuzey Irak bölgesini kapsayan, güvenlik sorunu olmayan bölgeler için önerdiğimiz çözümdür.

Zakho
Dohuk
Erbil
Süleymaniye
Kerkük
*Musul

*Kuzey Irak’ta bulunmasına rağmen güvenlik açısından henüz uygun olmadığından dolayı direk sevkiyat yapılamamaktadır.

Aktarmalı sevkiyatlar

Günümüz koşullarında kuzey Irak haricinde kalan bölgeler yabancı araçlar ve şoförler açısından can ve mal güvenliğinin olmadığı bölgelerdir. Türk tırları Irak için yabancı araçlar olarak görüldüğünden dolayı kuzey Irak harici bölgelere direk sevkiyat yapılmamaktadır.

Bu bölgelere olan ihracatlarınız için Zakho’da bulunan aktarma alanımızda malzemelerinizi Irak tırlarına aktararak son destinasyona ulaştırıyoruz.

Çekici değiştirilerek yapılan sevkiyatlar

Kuzey Irak harici bölgelere göndereceğiniz hassas ve aktarmanın sakıncalı olabileceği malzemeleriniz için ise yine Zakho istasyonumuzda Türk plakalı treylere, Irak plakalı çekici takılarak aktarmasız bir şekilde son destinasyona sevk ediyoruz.

Güvenlik

Irak devleti tarafından sertifikalandırılmış anlaşmalı güvenlik şirketlerimizle Akreditif şartları gereği ya da tercihiniz üzerine Irak sınırından itibaren boşaltma sahasına kadar güvenlik eskortu sağlıyoruz.

Anasayfa İnsan Kaynakları İletişim   Copyright © 2011 by viaRecta