Anasayfa | İletişimYurtiçi Taşımacılık

Firmamız, yurt içi dağıtım konusunda müşterilerine yüksek kalitede hizmet sağlamaktadır. Bu hizmetleri gerçekleştirirken, müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına anında ve etkin çözüm önerileri getirebilmek adına, taşımalarınızı tır ve kamyonlar ile full ve parsiyel olarak gerçekleştirebilmekteyiz. Aynı zamanda, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile, uygun fiyatlı çözümleri de müşterilerimize sunabilmekteyiz.

KOMPLE TAŞIMACILIK

Firmamız, müşterilerine özel ulusal dağıtım çözümleri sunabilmektedir. Lojistik alanında firmamız, geniş araç filosu sayesinde, Türkiye’ nin her yerine düzenli olarak Tır / Kamyon nakliyeleri yapabilmektedir. Ayrıca; firmamız, diğer anlaşmalı tedarikçiler vasıtasıyla, müşteri talebine istinaden, ek sevkiyatlar yapabilmektedir.

PARSİYEL TAŞIMACILIK

Firmamız, konusuna hakim personel ve güçlü tedarikçi altyapısı sayesinde, müşterilerinin tüm parsiyel taşımacılık taleplerine anında cevap verebilmektedir. Müşterilerinin tüm siparişlerini belirtilen noktalardan teslim alarak, talep edilen yerlere ( zincir market, son tüketici,
bayii,v.b.”) kalitesi ve güvenilirliği ile teslim etmektedir.

İSTANBUL İÇİ TAŞIMACILIK

Firmamız, İstanbul içerisinde full ve parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir.

Tüm ulusal taşımacılıklarımızda, teslim alma ve teslim etme aşamalarında takip ve raporlama hizmetlerimiz mevcuttur.
Bu raporlamaları talebe göre, müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

Anasayfa İnsan Kaynakları İletişim   Copyright © 2011 by viaRecta