Anasayfa | İletişimTarihçemiz

1981 yılında kurulan Kervan Uluslararası Taşımacılık; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Yunanistan, İtalya, Avusturya, İsviçre, Lüksemburg ve Danimarka ile Türkiye arasında kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyor. Aynı zamanda Türkiye üzerinden ya da birbirleri arasında, Avrupa, Rusya, BDT, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’ya üçüncü ülke taşınmaları da yapan Kervan-Tur, komple ve parsiyel olarak karayolu servisi sunuyor.Uluslararası taşımacılık sektöründe 1981 yılından bu yana faaliyet gösteren Kervan-Tur, başlangıçta Türkiye-Avrupa ve Türkiye-Ortadoğu ülkeleri arasında taşımacılık hizmeti vermek üzere kuruldu. 1990 yılına kadar birçok ülkeye komple ve parsiyel olarak yoğun taşınmalar yapan Kervan-Tur, Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği’nin dağılmasının ardından Türkiye’den Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’ne taşıma yapan ilk firma oldu.

Güvene Dayalı Hizmet

Bugün Avrupa, Batı Asya ve Ortadoğu bölgelerinde hızlı ve kaliteli hizmetini sürdüren Kervan-Tur; gerçekleştirebileceği sözleri veren, sözünü yerine getiren ve güvene dayalı bir işbirliğini temel felsefe olarak kabul eden bir anlayışla hizmet veriyor.

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Müşterisinin memnuniyetinin yanı sıra müşterisinin müşterisine de aynı anlayışla hizmet veren ve onların da memnuniyetini hedefleyen Kervan Tur, kendilerini onların bir parçası olarak görüyor. Müşterilerine iş ortağı olarak yaklaşan Kervan Tur, başarıya işbirliğiyle yaratılan sinerji sayesinde ulaşılabileceğine inanıyor. Bu düşüncelerini de şeffaf bir anlayışla tüm müşterileriyle paylaşıyor.

Yenilikçi Anlayış

Yenilikçi bir anlayışla sürekli gelişen Kervan Tur, gerek sektörel gerekse global gelişmeleri güncel olarak takip ediyor. Son yıllarda dünya ticaretinde yaşanan rekabetin daha da artması sonucunda Kervan Group, müşterilerine rekabette avantaj sağlayacak çözümler sunuyor.

İnsan Kaynağına Öncelik

Hizmet sektöründe en önemli unsur olan insan kaynağını her zaman ön planda tutan Kervan Group, kalitenin insan odaklı bir hizmet anlayışıyla elde edilebileceğine inanıyor. Çalışanlarına düzenli olarak sunduğu eğitim programlarıyla Kervan Tur, hem müşteri hem de çalışan memnuniyetine verdiği önemi açıkça gösteriyor.

Geniş Hizmet Ağı

Avrupa’nın Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Yunanistan, İtalya, Avusturya, İsviçre, Lüksemburg ve Danimarka gibi ülkeleri ile Türkiye, Rusya, BDT ve Ortadoğu arasında geniş bir hizmet ağına sahip olan Kervan Tur, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren ve çözüm getiren hizmetler sunuyor. Komple ve parsiyel taşımalar, transit taşımalar, gümrüklü antrepo hizmetleri, forwarding hizmetleri, gümrük işlemleri, dahili taşımalar, sigorta hizmetleri ile proje ve fuar taşımaları Kervan Tur bünyesindeki şirketler tarafından sunulan hizmetler arasında yer alıyor.

Anasayfa İnsan Kaynakları İletişim   Copyright © 2011 by viaRecta